Brak kategorii

Pielęgnacja i naprawa tapicerki samochodowej

Planujesz naprawę tapicerki samochodowej po kilku latach, nabyłeś samochód ze sfatygowanym obiciem, a może myślisz o zmianie i nadaniu twojemu samochodowi nowego wyglądu? Auto tapicer pracujący w regionie Zielonej Góry (Przedsiębiorstwo TAPICER) sprawi, że Twój pojazd zyska dobry wygląd. W tym artykule przybliżymy Ci kwestię tapicerowania foteli i w jakim przypadku naprawa tapicerki samochodowej jest  potrzebna.

Jak dbać o pokrycie foteli aby dłużej nam służyły?

Gdy dużo podróżujemy ze swoją rodziną albo wozimy samochodem swoje zwierzaki nietrudno o zabrudzenia. Kiedy zauważysz plamy i brud nie ma potrzeby od razu zmieniać całej tapicerki. Duża część powierzchniowych zabrudzeń możesz wyczyścić we własnym zakresie.

Siedzenia pokryte tapicerką tekstylną są najpopularniejsze, ale to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Jeśli zobaczysz na nich plamy możesz użyć płynu do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe łapią każdy włos i pył, przez co są trudniejsze w utrzymaniu dobrego wyglądu. Gdy chcesz je odkurzyć może zająć ci to więcej czasu a na powierzchni zostanie nieładna poświata, która w wielu przypadkach znika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej konserwacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy skorzystać z usług tapicera i jak one wyglądają?

Kiedy fotele zmieniły barwę przez dym papierosowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki długiemu doświadczeniu ma wypracowane sposoby aby tapicerka robiła wrażenie jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko poradzi sobie nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci też możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego pojazdu przez wybranie wielu materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz tej usługi na terenie miejscowości Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, postaw na firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem.